Kedves Álláspályázó!

Szeretnéd tudni, hogy mire számíthatsz, ha hozzánk jelentkezel?

Így működik nálunk a kiválasztás:

  • A beérkezett önéletrajzok alapján, az elvárásoknak megfelelő pályázókkal telefonon felvesszük a kapcsolatot.
  • A személyes interjún először a HR-munkatársunkkal, majd a szakmai vezetővel találkozol.
  • ​​​​​A munkakörrel kapcsolatos szakmai ismereteidről rövid, írásbeli tesztek/feladatok segítségével bizonyosodunk meg.
  • Az interjú után értékelünk, és telefonon vagy írásban értesítünk az eredményről.
  • A sikeres interjút követően, egy újabb találkozón kerül sor az ajánlattételre és a szerződéskötésre.

Mit nyújtunk leendő kollégáinknak?

  • Hosszú távon is stabil, biztos munkahelyet.
  • Modern munkakörülményeket és munkaeszközöket.
  • Tanulási, fejlődési lehetőséget a legkülönbözőbb projekteken és az új technológiák alkalmazásával.
  • Vonzó kompenzációs csomagot - a konkrét állásajánlatnál ill. a személyes egyeztetésen részletezzük.
  • Előrelépési lehetőséget tehetséges, szorgalmas, fejlődőképes munkatársaink számára.

Munkatársainkkal is hosszú távra tervezünk, Te is hosszú távon tervezhetsz velünk.

Állásajánlatok

Süti kezelés beállítása