Indoor Üzleti Liga - versenyben vagyunk!

"A tehetség nyeri a meccset, de a csapatmunka és az értelem nyeri a bajnokságot".  M. Jeffrey Jordan

foci6

"Szeretjük a focit! Nézni is, ám játszani még inkább."

A szabadidejükben is összejáró fiatal munkatársaink zöld utat kaptak az ENSI focicsapat megalakítására, és az Indoor Üzleti Liga országos, céges, labdarúgó bajnokságba történő benevezésre.

Ebben az évben öt meccsen mérte meg tudását a kék mezben játszó csapatunk.

Egy versenyben az első meccs mindig emlékezetes

Így volt ez velünk is. Nagy lendülettel, igen erősen kezdett a csapatunk. Éppen csak a pályára léptünk, be se melegedtünk, és még csak az első percben voltunk, amikor Újvári Tominak köszönhetően, óriási gólt rúgtunk.

Ellenfelünk még fel sem ocsúdott az első gól után, már is egy újabbat varrtunk a hálójába. Ezúttal Fehér Peti volt a labda mestere, így az 5. percben már 2:0 volt az eredmény a javunkra. Micsoda hajrá! És alig telt el további két perc, újra betalált a labda! Bravó Horváth Attila!

Mi lesz itt még fiúk? Ilyen gólzáport nemigen lát  szurkoló a pályán. Vagy ez lenne a lelkes lányaink bíztatásának direkt hatása? Igaz, ami igaz, HAJRÁ ENSI-től volt hangos a terem. Bizony, jó érzés lehetett az ENSI színeiben rúgni a labdát is, meg szurkolni is. A 10. percen belül voltunk, és már 3:0-ra vezettünk.

Játékosaink ilyen kezdés után kicsit meg is pihentek, meg is nyugodtak, hiszen 3:0 az 3:0! Nem igaz? Az első félidő fölényes győzelme után csapatunknak viszont kissé össze kellett szednie magát, mivel az Öko-dízel Középtisza játékosaiban is fellángolt a győzni akarás. Keményen küzdöttek, kapuba is találtak, méltó ellenféllé váltak.

A végjáték izgalmasra sikerült, ám az ENSI-s fiúk első meccsük győzelmét ünnepelhették, amely végül 3:2 -vel zárult.