ÉPÍTÉSVEZETŐ (Budapest)

Ipari méretű létesítmények épületgépészeti kivitelezésében jártas építésvezető kollégát keresünk budapesti projektcsapatunk bővítésére, aki a projekt helyi irányítását végzi, követi a terv megvalósulását, azonosítja a felmerülő akadályokat és intézkedik azok elhárításáról, folyamatosan egyeztet a helyszínen dolgozó alvállalkozókkal és biztosítja a munkavégzés feltételeit!

Amit kínálunk:

  • Stabil és kiszámítható foglalkoztatási hátteret;
  • Teljes jövedelemmel bejelentett munkaviszonyt (határozatlan idejű munkaszerződéssel);
  • Tervezett és támogatott betanulási programot;
  • A munkakör ellátásához szükséges mobiltelefont és laptopot;
  • Céges autót;
  • A próbaidőt követően teljeskörű életbiztosítást;
  • Munkaruhát és munkavédelmi bakancsot;

     és ha ez még nem lenne elég …

  • Számos közösségi programot szervezünk évente több alkalommal;
  • Odafigyelünk az egészségmegőrzésre és a megelőző tevékenységekre.

Az alábbi feladataid lesznek

  • Ütemtervek elkészítése;
  • A gépészeti tervek alapján az anyagszükséglet összeállítása, az anyagellátás biztosítása, folyamatos koordinálása;
  • A területen dolgozó alvállalkozó csapatok munkájának teljeskörű megszervezése, kontroll alatt tartása, az esetleges hibák javíttatása;
  • A kivitelezés folyamatosságának, minőségének, a határidők betartásának ellenőrzése;
  • A beüzemelések, beszabályozások szervezése, részvétel a műszaki átadásokon;
  • A műszaki dokumentációk naprakész vezetése.

  • Rendelkezel kimagasló épületgépészeti szereléstechnikai ismeretekkel;
  • Van tapasztalatod szerelőcsapatok irányításában;
  • Gyakorlott szervezőkészséggel rendelkezel ipari méretű projektek megvalósításában;
  • Rutinos felhasználói tudással rendelkezel MS Office Excel és levelezőprogramok használatában;
  • Magabiztos vagy az önálló és felelősségteljes munkavégzésedben;
  • Átlag feletti a terhelhetőséged;
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal.

Előnynek tekintjük, ha …

  • Rendelkezel épületgépészeti technikusi vagy egyéb felsőfokú épületgépész végzettséggel;
  • Szereztél már tapasztalatot gyártóüzem, csarnok létesítmények kivitelezésében;
  • Rendelkezel csőszerelési tapasztalattal;
  • Beszélsz legalább egy idegen nyelven (angol, német).

A munkavégzés helye és munkarendje

  • Helyszín > Budapest - a kivitelezés építési területén
  • Hétfő-Péntek (az építkezés jellegétől függő munkarendben)

Szeretnél közénk tartozni?

Nálunk munka van bőven, lesz holnap is, így velünk hosszú távon tervezhetsz. Nekünk fontos a jó csapat, a közös élmény és a szórakozás is.

Ensisnek lenni jó :)  Tapasztald meg Te is.

rafting-kanyoning-tura-szloveniaban-2019

karacsonyi-party-20181221

Dolgozz velünk! Építsd a jövőd az ENSI-vel!

Süti kezelés beállítása