ÉPÍTÉSI RAKTÁROS (Budapest)

Rendszerben gondolkodó építési raktáros kollégát keresünk budapesti projektünk kivitelezési helyszínére, aki magabiztosan kezeli az épületgépészeti alapanyagokat, átlátja és dokumentálja a bejövő és a kiadott árukat és kezeli a készletek napi nyilvántartását!

Amit kínálunk:

  • Teljes jövedelemmel bejelentett munkaviszonyt (határozatlan idejű munkaszerződéssel);
  • Tervezett és támogatott betanulási programot;
  • A munkakör ellátásához szükséges mobiltelefont és laptopot;
  • A próbaidőt követően teljeskörű életbiztosítást;
  • Hozzájárulást a munkába járáshoz (akár a bérletedről, akár az üzemanyagod költségéről van szó);
  • Munkaruhát és munkavédelmi bakancsot;

     és ha ez még nem lenne elég …

  • Biztosítjuk a szabad hétvégéket számodra;
  • Számos közösségi programot szervezünk évente több alkalommal;
  • Odafigyelünk az egészségmegőrzésre és a megelőző tevékenységekre!

Az alábbi feladataid lesznek

  • Gazdaként felelsz a raktárért, vagyis minden amit és ahogy tárolunk, a felügyeleted alatt kell legyen;
  • Nyomon követed az építési terület anyagellátását (minden főberendezés és a szerelési anyagok);
  • Kapcsolatot tartasz a beszállítókkal tartod a kapcsolatot, időben felkészülsz és utánanézel a várt anyagszállításoknak;
  • Napi szinten és folyamatosan kezeled a raktározási rendszerünk (web alapú) nyilvántartását;
  • Bevételezed és dokumentálod a területre érkező anyagokat, amiket védett és biztonságos helyen kell tárolnunk az építési területen belül;
  • Kapcsolatot tartasz a logisztikai osztályunkkal az áruk érkeztetése és készletezése kapcsán;
  • Előkészíted, dokumentálod és kiadod az igényelt anyagokat az alvállalkozók részére;
  • Kezeled a teljes építési raktárkészletet;
  • Szoros együttműködésben dolgozol az építésvezetővel.

  • Rendelkezel legalább 3-4 éves raktározási tapasztalattal;
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és saját használatú személygépkocsival (a munkába járáshoz szükséged lesz erre);
  • Rendelkezel raktárkezelési szoftver ismerettel;
  • Magabiztosan kezeled a számítógépes nyilvántartásokat;
  • Képes vagy rendszer szinten gondolkodni és cselekedni;
  • Képes vagy rendszerek kialakítására és fenntartására, az anyagok rendszerezettségének biztosítására;
  • Képes vagy a megkapott információk alapján önállóan dolgozni,
  • A megoldásra fókuszálsz (az akadályok helyett);
  • A gyakorlatban is pontos és precíz vagy.

Előnynek tekintjük, ha …

  • Rendelkezel épületgépészeti anyagismeretekkel;
  • Rendelkezel csőszerelési tapasztalattal;
  • Rendelkezel szerelvény-kereskedelmi tapasztalattal.

A munkavégzés helye és munkarendje

  • Helyszín: Budapest – a kivitelezés építési területén
  • Hétfő-Péntek  (az építkezés jellegétől függő munkarendben)

Szeretnél közénk tartozni?

Nálunk munka van bőven, lesz holnap is, így velünk hosszú távon tervezhetsz. Nekünk fontos a jó csapat, a közös élmény és a szórakozás is.

Ensisnek lenni jó :)  Tapasztald meg Te is.

rafting-kanyoning-tura-szloveniaban-2019

karacsonyi-party-20181221

Dolgozz velünk! Építsd a jövőd az ENSI-vel!

Süti kezelés beállítása